Jeżeli masz jakieś pytania zadzwoń:  +48 34 361 64 14

O nas

Firma Stilmar powstała w 2002 r. w Częstochowie. Od tamtej pory dynamicznie rozwijamy się, poszerzając naszą ofertę. Podstawowym przedmiotem działalności firmy Stilmar jest skup i sprzedaż hurtowa metali nieżelaznych, a także złomu stalowego.

W trakcie prowadzenia naszej działalności zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z większością polskich zakładów branży metali kolorowych. Z czasem nastąpiło zwiększenie asortymentu firmy, m.in.: poprzez powstanie działu metalurgicznego, zajmującego się zaopatrzeniem branży hutniczej i odlewniczej w żelazostopy, a także surowce do produkcji pierwotnej. Firma stale zdobywa nowe doświadczenie, co dokonuje się zarówno w ramach współpracy z polskimi, jak i zagranicznymi kontrahentami oraz zakładami przemysłowymi.

Przez ponad 20 lat naszej działalności nieustannie wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, systematycznie zwiększając i udoskonalając własną bazę surowcową. Dbamy o stały rozwój, a także doświadczenie pracowników, którzy w dużej mierze stoją za spektakularnym sukcesem naszej firmy.

Zajmujemy się zakupem, przerobem metali kolorowych i złomu stalowego, przerobem zgarów aluminiowych.

 

Historia firmy Stilmar

DSCF5657